Český fanweb o skupině Rammstein

Novinky

Bubeník ze sebe vydal to nejlepší. K tomu producent kapely Jakob Hellner dodal: Měli jsme dobrý týden v Hensonu. Christoph prý udělal skvělou verzi nového tracku a prý je velice šťastný za svůj výkon. Uvidíme, co ze sebe ostatní vydají ve studiu blízko San Francisca...

Zdroj: rammstein.de(na webu je vidět Schneider při nahrávání)

29. listopadu ve 20:00 MTV odvysílá dokument Anakonda im Netz. Po skončení tohoto dokumentu MTV odvysílá hodinový pořad ´´Rammstein live´´. Nenechte si ujít. Pro informaci: Dokument Anakonda im Netz najdete na bonusovém DVD Völkerball(na speciální edici)

Zdroj: rammstein-austria.com

22. října se Olaf Heine, který fotil cover k albu Reise Reise zůčastnil pořadu 1LIVE. Tento fotograf prý poletí uprostřed listopadu do studia, které leží blízko San Francisca, kde bude dokumentovat, jak kapela nahrává nové album. Třeba se po novém albu dočkáme nového tour DVD, kde bude DVD Making of the album. Dále minulý týden přiletěl bubeník Doom Schneider do Los Angeles, kde se setkal s producentem kapely Jakobem Hellnerem a produkčním týmem [Ulf Kruckenberg a Florian Ammon]. Do L.A. přiletěli i kytaristé kapely Paul a Richard. Nedávno si prý najali blízko studio blízko San Francisca, kde budou nahrávat zbytek alba. Datum vydání alba zatim není jasné.

Zdroj: rammsteinfan.cz

Už je to možná tak. Bubeník Christoph ´´Doom´´ Schneider už nejspíš nebude používat bicí od společnosti Tama. Přesedlal na SONOR. Podle oficiálního webu Sonor.com, si před pár lety Schneider vyzkoušel SONOR bicí. V září byl Schneider ve fabrice, která vyrábí SONORy. Prý zkoušel mnoho sérií bubnů. Přesné rozměry bicích, které nejspíš bude Doom mít si můžete prohlédnout zde!

Zdroj: rammstein-austria.com

Začínám dělat na tomto webu, kde se pokusím časem překonat většinu webů o skupině Rammstein. Budu hlídat novinky a pokud budu moct tak vám je sem dám a přeložím. Díky za pozornost!
1  
2